Fotografie záhlaví

Moderní kuchyně na míru Ostrava, Havířov

Moderní kuchyně na míru preferuje 60 % našich zákazníků. Tyto kuchyně se vyznačují čistou linií, jednoduchými tvary a převažují hladká dvířka. Provedení folie, nebo lakovaná dvířka nejčastěji v lesku v bílé barvě, slonové kosti, nebo kombinaci s exotickou dřevinou. Úchyty na lince jsou zafrézované nebo se používají systémy pro mechanické otevření zásuvky (tzv. „tačlač“) přitlačíte na zásuvku, ta se sama otevře či vysune. Jedná se o řešení, které je populární v moderních kuchyních s dvířky bez úchytek.

moderní kuchyni na míru využíváme vestavěné spotřebiče, díky vestavěným spotřebičům můžete využít ještě více prostoru. Nebudete se muset ohýbat k troubě, která stojí na zemi. Využijte i další vestavné spotřebiče, které by Vám jinak překážely na kuchyňské lince a zbytečně zabíraly prostor. Kuchyně na míru se Vám také budou lépe čistit a prach a mastnota nebudou mít v kuchyni šanci. 

Chcete taky moderní kuchyni a jste z okolí Ostravy a Havířova? Nechte si vytvořit kuchyň na míru od profesionálů. Kontaktujte nás!
Poptávkový formulář
Mám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.