Fotografie záhlaví

Design v koupelnách

Uvažujete o nové koupelně na míru? A nevíte jaký design zvolit? Interiéry koupelen se již dávno neomezují na místo pro očistu těla, plní stále více také funkci relaxačního prostoru, čemuž se podřizuje, jak proměňující se skladba standardních zařizovacích předmětů, tak jejich tvar, velikost a barevnémateriálové provedení. Tvary sanitární keramiky se zaoblují nebo naopak přiostřují, podle toho, jakým trendovým směrem se při rekonstrukci koupelny rozhodnete vydat.

Koupelny v přírodním duchu

koupelnách zařízených v přírodním duchu najdeme předměty z přírodního dřeva a kamene, rostlinné a květinové ornamenty na obkladech i nábytku, umyvadla a vany napodobující tvary listů, oblázků nebo lastur a další prvky, které čerpají inspiraci z barev a tvarů divoké, civilizací nedotčené přírody.

Minimalismus v koupelnách

Možná vás osloví jednoduchý minimalismus, pro nějž jsou charakteristické strohé linie bez zbytečných zdobných prvků, propůjčující zařizovacím předmětům jistý nádech elegance. Oblíbenými barevnými kombinacemi jsou pak kontrastní černobílá nebo tmavé odstíny šedé, hnědé, fialové či krémové doplněné smetanovou i bílou.

Barevné koupelnové interiéry

V neposlední řadě je třeba zmínit také často až bláznivě barevné koupelnové interiéry, které si pohrávají s moderními kombinacemi proužků, květů či puntíků a vyznačují se živou atmosférou, v níž je dovoleno téměř vše. Některé čerpají inspiraci z četných retro stylů, jež jsou opět „in“, a navracejí se k dekorům let padesátých, šedesátých a sedmdesátých, či k éře klasicismu nebo baroka.

Kontaktujte nás

Zaujal Vás některý z těchto stylů? Neváhejte nás kontaktovat a rekonstrukce koupelny proběhne na míru dle Vašich požadavků a představ. Rekonstrukce koupelen provádíme v těchto městech – Ostrava, Frýdek Místek, Havířov a okolí. Splňte si svůj sen o bydlení!

Zdroj text: mujdum.cz, foto: rako.cz, siko-koupelny.czPoptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.