Fotografie záhlaví

Koupelnové a kuchyňské studio v Havířově

Kde nás najdete?

Přijďte se inspirovat a podívat se na výsledky naší práce. Zveme Vás k návštěvě našeho koupelnového a kuchyňského studia v Havířově. Najdete nás v budově areálu Savela v Havířově-Podlesí. Před studiem je možné zaparkovat na vyhrazeném parkovišti rezervované pro naše zákazníky.

Otevírací doba

Po – čt: 09.00 – 17.00
Pá: 09.00 – 15.00
So – ne: ZAVŘENO

Jak to u nás vypadá?

Projděte se k nám již nyní – virtuálně…

Jak probíhá návštěva našeho studia?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a proto vám velice rádi poradíme či dáme tipy na míru pro Vaši novou koupelnu či kuchyň. Můžete si také prohlédnout několik ukázkových koupelen a kuchyní, interiérové dveře, ve studiu nechybí množství vzorníků materiálů pro výrobu kuchyňských linek, ukázka různých typů podlahových krytin a mnoho dalšího.

Splňte si sen o svém novém bydlení

Líbí se vám naše práce? Na základě telefonické domluvy vás navštíví náš technik, který vše zdarma zaměří a poradí. Po této návštěvě Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku a kontaktujeme Vás.

V případě, že se rozhodnete, že pro svou renovaci bytu či domu využijete našich služeb, vytvoříme pro Vás zdarma 3D grafický návrh Vaší nové kuchyně či koupelny.

Kontaktujte nás!

Pokud je Vaší prioritou kvalitně a odborně provedená práce – kontaktujte nás a domluvte si schůzku nebo rovnou navštivte naše koupelnové a kuchyňské studio. Těšíme se na vás!Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.