Fotografie záhlaví

FAQ

Kde všude realizujete kuchyně na míru?

Kuchyně na míru realizujeme v rámci Morav­skoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí. Pokud pocházíte z těchto měst, neváhejte nás kontaktovat.

Kolik stojí kuchyně na míru?

Cena kuchyně na míru je ovlivněna mnoha faktory – rozměry kuchyně, vybraným materiálem, kováním, drátěným programem atd. Průměrně se cena kuchyně pohybuje okolo 16 000 Kč za bm včetně pracovní desky a montáže.

Jak dlouho trvá realizace nové kuchyně?

Dodací lhůty jsou stanoveny dle náročnosti výroby, také záleží zda jsou součástí i přípravné práce, zednické práce, elektrikářské práce, podlahy. Výroba kuchyně na míru trvá v průměru 4 týdny od podepsání smlouvy. Samotná montáž kuchyně trvá většinou pouze 1 den.

Je zpracování grafického návrhu zdarma?

Ano – 3D grafický návrh vaší nové vysněné kuchyně vám připravíme zcela zdarma při podepsání smlouvy. Návrh kuchyně se poté upravuje dle vybraných materiálů. V našem studiu vám pomůžeme vybrat barevné kombinace, rozmístění a doporučíme vhodný materiál tak, aby kuchyňská linka vyhovovala vašim individuálním požadavkům a představám, včetně úpravy vizualizace.

Přijedete si kuchyň vyměřit?

S vyměřením prostoru si nemusíte dělat starosti, náš pracovník přijede až k vám domů a celý prostor odborně zaměří.

Mohu mít spotřebiče od jiného výrobce?

Ano – spotřebiče je možno vzít i od jiného dodavatele. Rádi vám poradíme s výběrem vybavení, známe trendy a technologie, konečné rozhodnutí je však pouze na vás.

Co když potřebuji rekonstrukci celého bytu?

Pak jste na správném místě. Splníme Vaše sny o bydlení. Na­bízíme nejen kuchyně na míru, ale také koupelny na míru, rekonstrukce bytového jádra a nábytek na míru. Můžete mít celý byt v jednotném stylu díky stejnému materiálu a barevným odstínům.Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.