Oznámení o aktuální situaci

Rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. V rámci zákonných výjimek otevřeno i naše kuchyňské studio.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 733 531 409.

Fotografie záhlaví

FAQ

Kde všude realizujete kuchyně na míru?

Kuchyně na míru realizujeme v rámci Morav­skoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí. Pokud pocházíte z těchto měst, neváhejte nás kontaktovat.

Kolik stojí kuchyně na míru?

Cena kuchyně na míru je ovlivněna mnoha faktory – rozměry kuchyně, vybraným materiálem, kováním, drátěným programem atd. Průměrně se cena kuchyně pohybuje okolo 16 000 Kč za bm včetně pracovní desky a montáže.

Jak dlouho trvá realizace nové kuchyně?

Dodací lhůty jsou stanoveny dle náročnosti výroby, také záleží zda jsou součástí i přípravné práce, zednické práce, elektrikářské práce, podlahy. Výroba kuchyně na míru trvá v průměru 4 týdny od podepsání smlouvy. Samotná montáž kuchyně trvá většinou pouze 1 den.

Je zpracování grafického návrhu zdarma?

Ano – 3D grafický návrh vaší nové vysněné kuchyně vám připravíme zcela zdarma při podepsání smlouvy. Návrh kuchyně se poté upravuje dle vybraných materiálů. V našem studiu vám pomůžeme vybrat barevné kombinace, rozmístění a doporučíme vhodný materiál tak, aby kuchyňská linka vyhovovala vašim individuálním požadavkům a představám, včetně úpravy vizualizace.

Přijedete si kuchyň vyměřit?

S vyměřením prostoru si nemusíte dělat starosti, náš pracovník přijede až k vám domů a celý prostor odborně zaměří.

Mohu mít spotřebiče od jiného výrobce?

Ano – spotřebiče je možno vzít i od jiného dodavatele. Rádi vám poradíme s výběrem vybavení, známe trendy a technologie, konečné rozhodnutí je však pouze na vás.

Co když potřebuji rekonstrukci celého bytu?

Pak jste na správném místě. Splníme Vaše sny o bydlení. Na­bízíme nejen kuchyně na míru, ale také koupelny na míru, rekonstrukce bytového jádra a nábytek na míru. Můžete mít celý byt v jednotném stylu díky stejnému materiálu a barevným odstínům.Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.