Fotografie záhlaví

Jak na design v malých koupelnách

Uvažujete o nové koupelně na míru, ale nevíte jak opticky zvětšit prostor malé koupelny? Nechte se inspirovat obrázky malých koupelen, které kombinují vhodné zařizovací předměty, odvážné barvy a krásné detaily.

Skleněná iluze

Skleněné sprchové zástěny vytvářejí iluzi velkého prostoru v malé koupelně tím, že umožňují vidět z jednoho konce místnosti na druhý.

Skleněná iluze v koupelně

Umyvadlo na podstavci

Použití podstavce pod umyvadlo vytváří iluzi zvětšení prostoru v malých koupelnách. Tapetované stěny v této malinké koupelně přináší teplo do prostoru.

Umyvadlo na podstavci

Závěsné skříňky

Závěsné skříňky zabírají mnohem méně místa, jsou praktické pro úklid a zároveň styl Vaší koupelny neutrpí.

Závěsné skříňky v koupelně

Pokud je podlahová plocha omezená, nezapomeňte se podívat nahoru! Udělejte svou koupelnu zdánlivě větší s odstupňovanými zrcadly. Zdůrazní se tak výška místnosti.

Koupelna s odstupňovanými zrcadly

Závěsné umyvadlo

Stísněný prostor a zastaralé obklady znamenaly pokyn k rekonstrukci této malé koupelny. Přemístění záchodu k zadní stěně a přidání závěsného umyvadla maximalizuje prostor. Skleněná mozaika na zdi zeď dodává místnosti lesk a upozorňuje na vysoké stropy a střešní okno.

Závěsné umyvadlo

Úložné prostory pod umyvadlem

Vytvořte úložné prostory pod umyvadlem a zbavte se tak nepořádku na desce u umyvadla.

Úložné prostory pod umyvadlem

Organizujte maximálně

Uspořádání zásuvek a skříněk poslouží k maximalizaci pracovního místa na pracovní ploše a pomůže minimalizovat nepořádek.

Organizace koupelny

Chcete opticky zvětšit prostor Vaší koupelny? Kontaktujte odborníky a nechte si vytvořit rekonstrukci koupelny na míru!Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.