Oznámení o aktuální situaci

Rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. V rámci zákonných výjimek otevřeno i naše kuchyňské studio.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 733 531 409.

Fotografie záhlaví

Jak na rekonstrukci koupelny?

Rekonstrukce koupelny

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny? Tak jako v případě rekonstrukce kuchyně, i při renovaci koupelny si musíme dopředu promyslet, jaké zařizovací prvky preferujeme. Původní dispozice a velikost koupelny nám nemusí umožnit komfort, který bychom si přáli. Z tohoto důvodu nám nezůstává nic jiného, než koupelnu zvětšit nebo udělat rozhodnutí či kompromis, které ze zařizovacích prvků využijeme. Klasické umyvadlo nebo dvojumyvadlo, vanu, sprchovací kout, nebo obojí? V malých koupelnách se musíme rozhodnout a myslet na stáří, případně nemoci, kdy nám vstup do vany zdravotní stav nedovoluje.

Rekonstrukce koupelny a rozvody elektřiny, vody, odpadu

Při rekonstrukci koupelny musíme počítat s výměnou téměř všech rozvodů – elektřiny, vody, odpadu, ventilace pro odvětrání vlhkosti, případně plynuvytápění. Jejich instalaci však musíme přenechat odborníkům. Také nesmíme zapomínat na osvětlení, v koupelně se často využívá stropní, nástěnné i podhledové.

Rekonstrukce koupelny a toaleta

Preferujete závěsný systém toaletybidetu? Opodstatnění najdeme kromě zdravotního hlediska i v bezproblémové údržbě podlahy bez zákoutí. Pokud nám prostor nedovoluje bidet, lze ho nahradit bidetovacím sedátkem, nebo bidetovací sprchou.

Oblad při rekonstrukci koupelny

Při výběru obkladu a dlažby si dobře promyslíme jejich tvar, rozměrybarevnost. Povrchová úprava, ať matné nebo lesklé provedení, ba i samotný motiv podstatně formují daný prostor. Pokud nám to velikost prostoru umožňuje, můžeme obklad kombinovat i s jiným povrchem. Nábytek musíme vybírat takový, který je vhodný do vlhkého prostředí.

Renovace koupelny může mít mnoho podob, záleží jen na našich představách, rozhodnutích a potřebách, jaký bude výsledný vzhled inovovaného prostoru.

Rekonstrukce koupelny – Ostrava, Havířov

Chcete koupelnu na míru a jste z okolí Ostravy a Havířova? Hledáte kvalitně a odborně provedenou práci? Kontaktujte nás pomocí nezávazného poptávkového formuláře, telefonicky, pomocí e-mailu nebo navštivte naše koupelnové a kuchyňské studio v Havířově.Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.