Fotografie záhlaví

Kuchyňská linka s ostrůvkem

Uvažujete o nové kuchyni a hledáte moderní řešení? Chcete snížit počet kroků při práci? Kuchyně s ostrůvkem bude pro vás ideálním řešením. Ostrůvek může sloužit na vaření, umývání, odkládání nebo jako úložný prostor. Často funguje jako barový pult.

Kuchyně s ostrůvkem

Kuchyně s ostrůvkem vypadají vzdušně a prostorně. Nevýhodou je, že pro takovouto kuchyň budete potřebovat dostatek místa (15 m² a více). Je důležité, abyste měli dostatek prostoru na procházení kolem kuchyňského ostrůvku. Mezi jednotlivými kusy nábytku potřebujete volnou plochu 90–120 cm. Před pořízením kuchyně s ostrůvkem proto zvažte, zda tato varianta skutečně představuje to nejvhodnější pro váš prostor. Nevíte jakou zvolit výšku ostrůvku v kuchyni? Slouží-li ostrůvek jako funkční a pracovní plocha, zachováme stejnou výšku jako zbývající výška kuchyně.

Kuchyně s ostrůvkem – výhody

  • Vše máte po ruce. Ať už chcete připravovat jídlo, vařit nebo umývat nádobí.
  • Je-li kuchyň spojená s obývákem je ostrůvek skvělý oddělovač mezi kuchyní a obývacím prostorem.
  • Snadno může v kuchyni vařit více lidí. Má váš partner zálibu ve vaření a rádi vaříte spolu? Pak pro vás bude kuchyně s ostrůvkem ideálním řešením.
  • Získáte více úložného prostoru. Ostrůvek v kuchyni můžete využít k uložení nádobí, uskladnění potravin atd.
  • Získáte designově zajímavé řešení– ostrůvek bude vždy nepřehlédnutelným prvkem kuchyně.
  • Možnost přístupu ze všech stran.
  • Možnost proměnit jednu stranu ostrůvku v bar, u kterého si můžete vychutnat snídani nebo sklenku vína.

Kuchyně Diamant – s ostrůvkem i bez

Uvažujete o nové kuchyni a nevíte, zda zvolit kuchyňskou linku s ostrůvkem nebo bez? Obraťte se na nás, rádi vám poradíme s nejlepším řešením. Nechte si vytvořit kuchyň na míru od profesionálů – přesně na míru vašim požadavkům. U nás navíc nemusíte řešit stavební úpravy, zapojení vody ani elektřiny – o vše se postaráme, děláme kompletní rekonstrukcekoupelny na míru. Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Jste z okolí Havířova a Ostravy a uvažujete o nové kuchyni na míru? Nezávazně vyplňte kontaktní formulář a následně se Vám ozveme. Rádi vám pomůžeme s realizací nové kuchyně.Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.