Fotografie záhlaví

Odtok ve stěně pro sprchy v úrovni podlahy

Vaničky jsou klasikou mnoha sprchových koutů. Kdo však renovuje koupelnu nebo staví nové bydlení, vsadí raději na sprchový kout, jehož dno tvoří dlažba podlahy. Takový nejenže nenarušuje design koupelny, ale oceníme i pohodlnější přístup.

Odtoky plochých a vysokých sprchových vaniček vycházejí z módy, jakkoli neztrácejí nic ze své funkce a užitečnosti. Podlahové odvodnění sprchového koutu nebo i celé koupelny patří do moderních domácností.

Je diskrétní a nenarušuje design koupelny. Zajišťuje pohodlnější přístup do sprchy, což ocení děti a lidé s omezenou pohyblivostí. Navíc v takovém sprchovém koutě můžeme využít i podlahové vytápění. Aby však odtok fungoval správně, dbáme nejen na jeho kvalitu, ale také na odbornou montáž.


Pro odtok vody ze sprchového koutu instalovaného na vaničku se používá sifon. V případě instalace koutu přímo na dlažbu lze pro odvod vody využít podlahové vpusti nebo modernější podlahové žlaby (odtokové žlaby), popřípadě rohové odtoky.

Odtok ve stěně pro sprchy v úrovni podlahy

Inovativní odtok ve stěně určuje nový trend ve vzhledu sprch v úrovni podlahy. Původní rušivý element v podlaze zmizel – díky přemístění odtoku do stěny působí konečně dlažba podlahy opticky uceleně a jednotně. Touto inovací vnáší Geberit do moderní koupelny jasný čistý design.

Designový odtokový kryt je k dispozici ve čtyřech decentních provedeních. V nabídce je také montážní prvek pro instalaci do rohu s odkládacím prostorem pro kosmetiku. A nezapomněli jsme ani na praktické sítko zachycující vlasy.

Kontaktujte nás

Plánujete rekonstrukci koupelny? Kontaktujte nás a nechte si udělat moderní koupelnu! Rekonstrukce koupelen provádíme v těchto městech – Ostrava, Frýdek Místek, Havířov a okolí. Splňte si svůj sen o bydlení!/sluz­by/rekonstruk­ce-koupelny.html

Zdroj text: novinky.cz, geberit.cz; Zdroj foto: geberit.cz, geberit.comPoptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.