Fotografie záhlaví

Průvodce kuchyňskými styly

Pro mnoho domácností je kuchyň opravdovým srdcem domova a místem rodinných a společenských setkání. Od venkovského po moderní, vyberte si styl, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a životnímu stylu.

Venkovská kuchyně

Oku lahodící, pohodlná a inspirovaná vintage prvky – venkovská kuchyně je stále populární volbou. Plné skříně v přírodních barvách, renovované či nové dřevěné podlahy a hravé vzorované tkaniny jsou charakteristickými znaky tohoto ležérního stylu.

Venkovská kuchyně

Tradiční kuchyně

Stále oblíbený design, nadčasový vzhled tradičních kuchyní osloví většinu z nás. Skříňky mohou mít jednoduché světlé barvy i barevné dvířka v kombinaci se skleněnými dvířky. Populární volbou jsou také víceúčelové ostrůvky. Tradiční kuchyně se vyznačuje klasickými prvky, aniž byste zůstali uvězněni v časové smyčce. Svěží vzhled klasické kuchyně udržíte smícháním moderních a průmyslových prvků, jako jsou patinovaná svítidla či barové židle.

Tradiční kuchyně

Nadčasová kuchyně

Nadčasová kuchyně míchá to nejlepší z tradiční kuchyně s moderní sofistikovanou kuchyní. Vzniká tak pohodlná a prostorná kuchyň s nadčasovým designem. Kamenné pracovní desky a malé snídaňové kouty jsou tradiční prvky, zatímco elegantní dřevěné skříně a podlahy jsou zástupci moderních vlivů.

Nadčasová kuchyně

Moderní kuchyně

Jednoduchý a sofistikovaný styl je v současnosti velmi moderní. Skříňky v této kuchyni mají nezdobená dvířka, jednoduché chromové úchytky i spotřebiče. Rovné linie a matná povrchová úprava skříní, to vše je moderní.

Moderní kuchyně

Kompaktní moderní kuchyně

Tato malá kuchyně ztělesňuje elegantní a moderní vzhled. Minimalistické horní skříňky bez úchytek a jednoduché velké spodní skříňky s chromovanými úchytkami jsou charakteristickými znaky moderního stylu. Tip: Chcete-li, aby Vaše malá kuchyňka vypadala větší, použijte podobný odstín na stěny i skříňky kuchyně.

Kompaktní moderní kuchyně

Zaujal Vás některý z těchto stylů kuchyní a jste z Ostravy, Havířova a okolí? Nechte si vytvořit kuchyň na míru od profesionálů. Kontaktujte nás!Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.