Oznámení o aktuální situaci

Rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. V rámci zákonných výjimek otevřeno i naše kuchyňské studio.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 733 531 409.

Fotografie záhlaví

Průvodce kuchyňskými styly

Pro mnoho domácností je kuchyň opravdovým srdcem domova a místem rodinných a společenských setkání. Od venkovského po moderní, vyberte si styl, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a životnímu stylu.

Venkovská kuchyně

Oku lahodící, pohodlná a inspirovaná vintage prvky – venkovská kuchyně je stále populární volbou. Plné skříně v přírodních barvách, renovované či nové dřevěné podlahy a hravé vzorované tkaniny jsou charakteristickými znaky tohoto ležérního stylu.

Venkovská kuchyně

Tradiční kuchyně

Stále oblíbený design, nadčasový vzhled tradičních kuchyní osloví většinu z nás. Skříňky mohou mít jednoduché světlé barvy i barevné dvířka v kombinaci se skleněnými dvířky. Populární volbou jsou také víceúčelové ostrůvky. Tradiční kuchyně se vyznačuje klasickými prvky, aniž byste zůstali uvězněni v časové smyčce. Svěží vzhled klasické kuchyně udržíte smícháním moderních a průmyslových prvků, jako jsou patinovaná svítidla či barové židle.

Tradiční kuchyně

Nadčasová kuchyně

Nadčasová kuchyně míchá to nejlepší z tradiční kuchyně s moderní sofistikovanou kuchyní. Vzniká tak pohodlná a prostorná kuchyň s nadčasovým designem. Kamenné pracovní desky a malé snídaňové kouty jsou tradiční prvky, zatímco elegantní dřevěné skříně a podlahy jsou zástupci moderních vlivů.

Nadčasová kuchyně

Moderní kuchyně

Jednoduchý a sofistikovaný styl je v současnosti velmi moderní. Skříňky v této kuchyni mají nezdobená dvířka, jednoduché chromové úchytky i spotřebiče. Rovné linie a matná povrchová úprava skříní, to vše je moderní.

Moderní kuchyně

Kompaktní moderní kuchyně

Tato malá kuchyně ztělesňuje elegantní a moderní vzhled. Minimalistické horní skříňky bez úchytek a jednoduché velké spodní skříňky s chromovanými úchytkami jsou charakteristickými znaky moderního stylu. Tip: Chcete-li, aby Vaše malá kuchyňka vypadala větší, použijte podobný odstín na stěny i skříňky kuchyně.

Kompaktní moderní kuchyně

Zaujal Vás některý z těchto stylů kuchyní a jste z Ostravy, Havířova a okolí? Nechte si vytvořit kuchyň na míru od profesionálů. Kontaktujte nás!Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.