Fotografie záhlaví

Rekonstrukce bytového jádra bez bourání

Uvažujete o rekonstrukci koupelny a chcete se vyhnout vyřizování souhlasu družstva? Řešením pro vás je rekonstrukce bytového jádra bez bourání stěn.

Kdy je možné provádět rekonstrukci bytového jádra bez bourání?

Rekonstrukci bytového jádra bez bourání můžeme provádět pouze v případě, že je umakartové jádro v zachovalém stavu – neteče z něj voda a netvoří se tam plíseň. Dále musí být v pořádku rozvody. Stav vašeho bytového jádra ověříme na osobní schůzce.

Jak provádíme rekonstrukci bytového jádra bez bourání?

Renovaci koupelen bez bourání provádíme úpravou a zpevněním původních umakartových stěn SDK a následně obložení koupelnových stěn keramickými obklady. Koupelnu Vám připravíme na klíč, včetně elektroinstalací, instalatérských prací. Hotovo rekonstrukci koupelny budete mít do 10 pracovních dní. Kromě realizace koupelny Vám i odborně poradíme s koupelnovým zařízením, na základě vybraných materiálů Vám připravíme vizualizaci, aby jste viděli jak Vaše koupelna bude vypadat po rekonstrukci.

Výhody rekonstrukce bytového jádra bez bourání

Výhodou renovace je, že nepotřebujete souhlas družstva, odpadá bourání a hrubé stavební práce. Sociální zařízení v případě klasické bytové koupelny je s malými přestávkami funkční po celou dobu rekonstrukce. Nemusíte opouštět byt. Také finanční úspora je významnou přednostní bytového jádra bez bourání stěn.

Rekonstrukce bytového jádra bez bourání vs. vybourání celého jádra

A co doporučujeme našim zákazníkům? Preferujeme vybourání celého jádra. Odstranění jádra pomůže odhalit případné problémy, jako jsou například zatékání, plíseň, nevyhovující elektroinstalace anebo jiné skryté vady. A přece jen rekonstrukci koupelny děláte možná jednou dvakrát za život a proto je lepší provádět kompletní rekonstrukci koupelny vč. vybourání celého jádra.

Kontaktujte nás

Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra? Sdělte nám svá přání a představy a my je zrealizujeme. Rekonstrukci bytového jádra bez bourání provádíme v těchto městech – Ostrava, Frýdek Místek, Havířov a okolí. Nezávazně vyplňte náš kontaktní formulář, budeme se těšit na spolupráci s vámi.Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.