Fotografie záhlaví

Bílé kuchyně

Hledáte kuchyni, která se vám neomrzí a dá se snadno kombinovat? Vsaďte na kuchyňskou linku v bílé barvě. Bílé kuchyně jsou v posledních letech jedny z nejžádanějších.

Proč jsou oblíbené bílé kuchyně na míru?

Bílé kuchyně jsou nadčasové, elegantní, působí čistě a zároveň je můžeme lehce kombinovat.

Ideální do malého prostoru

Bílé kuchyně jsou ideální volbou zejména, pokud máte k dispozici menší a tmavé prostory, protože bílá barva dokáže místnost opticky zvětšit a rozzářit.

Matné a lesklé provedení

Bílou kuchyňskou linku si můžete vybrat v matném nebo lesklém provedení. Preferujete spíše moderní kuchyni? Volte provedení ve vysokém lesku. Pro milovníky klasického stylu se spíše hodí matná barva. Výborně ladí s přírodními materiály, jako je dřevo a kámen

Hodí se všude

Další výhodou bílých kuchyní je jejich obrovská variabilita. Bílou barvu můžete skvěle kombinovat s jakoukoliv jinou barvou, ale i materiálem. Pokud nechcete, aby kuchyně působila sterilně, zkombinujte bílou barvu s masivním dřevem, vykouzlíte tak příjemný pocit domova. Dřevo můžete použít jako materiál pro pracovní desku, skříňky nebo jídelní stůl. Pokud preferujete industriální styl, bude pro vás ideální kombinace s šedou podlahou, přiznaným betonem a černými doplňky.

Pusťte se do realizace kuchyně svých snů

Uvažujete o nové kuchyni, kde vám vše půjde od ruky? Obraťte se na nás. Nechte si vytvořit kuchyň na míru od profesionálů – přesně na míru vašim požadavkům. Dvířka kuchyňské linky dodáváme od českého výrobce Trachea. U nás navíc nemusíte řešit stavební úpravy, zapojení vody ani elektřiny – o vše se postaráme, děláme kompletní rekonstrukce i kou­pelny na míru. Kontaktujte nás!

Kde realizujeme bíle kuchyně na míru

Bílé kuchyně realizujeme v rámci Morav­skoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.