Oznámení o aktuální situaci

Rádi bychom Vás informovali, že i v současné situaci naše společnost funguje bez omezení. V rámci zákonných výjimek otevřeno i naše kuchyňské studio.

Odkládali jste z časových důvodů rekonstrukci své kuchyně, koupelny, nebo celého bydlení?
Teď je ta správná doba. Kontaktujte nás na tel. 733 531 409.

Fotografie záhlaví

Bílé kuchyně

Hledáte kuchyni, která se vám neomrzí a dá se snadno kombinovat? Vsaďte na kuchyňskou linku v bílé barvě. Bílé kuchyně jsou v posledních letech jedny z nejžádanějších.

Proč jsou oblíbené bílé kuchyně na míru?

Bílé kuchyně jsou nadčasové, elegantní, působí čistě a zároveň je můžeme lehce kombinovat.

Ideální do malého prostoru

Bílé kuchyně jsou ideální volbou zejména, pokud máte k dispozici menší a tmavé prostory, protože bílá barva dokáže místnost opticky zvětšit a rozzářit.

Matné a lesklé provedení

Bílou kuchyňskou linku si můžete vybrat v matném nebo lesklém provedení. Preferujete spíše moderní kuchyni? Volte provedení ve vysokém lesku. Pro milovníky klasického stylu se spíše hodí matná barva. Výborně ladí s přírodními materiály, jako je dřevo a kámen

Hodí se všude

Další výhodou bílých kuchyní je jejich obrovská variabilita. Bílou barvu můžete skvěle kombinovat s jakoukoliv jinou barvou, ale i materiálem. Pokud nechcete, aby kuchyně působila sterilně, zkombinujte bílou barvu s masivním dřevem, vykouzlíte tak příjemný pocit domova. Dřevo můžete použít jako materiál pro pracovní desku, skříňky nebo jídelní stůl. Pokud preferujete industriální styl, bude pro vás ideální kombinace s šedou podlahou, přiznaným betonem a černými doplňky.

Pusťte se do realizace kuchyně svých snů

Uvažujete o nové kuchyni, kde vám vše půjde od ruky? Obraťte se na nás. Nechte si vytvořit kuchyň na míru od profesionálů – přesně na míru vašim požadavkům. Dvířka kuchyňské linky dodáváme od českého výrobce Trachea. U nás navíc nemusíte řešit stavební úpravy, zapojení vody ani elektřiny – o vše se postaráme, děláme kompletní rekonstrukce i kou­pelny na míru. Kontaktujte nás!

Kde realizujeme bíle kuchyně na míru

Bílé kuchyně realizujeme v rámci Morav­skoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.