Fotografie záhlaví

Černé kuchyňské linky

Černá kuchyňská linka

Chcete nadčasovou kuchyni? Zvolte kuchyňskou linku v černé barvě. Většina zákazníku volí spíše klasickou bílou kuchyni nebo dřevěnou linku. Přitom není třeba se černé barvy bát. Černá kuchyně dodá interiéru elegantnost. Černá barva v interiéru je znakem moderního a luxusního stylu. Navíc se černá barva se skvěle kombinuje.

Kombinujte

Všeho moc škodí a proto doporučujeme černou linku kombinovat s jinými barvami. Černou kuchyň můžete ladit s bílou, béžovou, olivovou či klasickou zelenou, případně s dřevem, či kamenem. K černé kuchyni se skvěle hodí mosazné či zlaté doplňky.

Lesklá nebo matná černá kuchyně?

Pokud dáte na trendy, tak zvolte černou kuchyni v matném provedení. Matný povrch kuchyňské linky vypadá lépe v kombinaci se dřevem a dalšími barvami. Snadno se na něj ale chytají nečistoty. Lesklý povrch je okázalejší a snadněji se udržuje.

Kam se hodí černá linka?

Jelikož černá barva opticky zmenšuje prostory, černou linku doporučujeme zákazníkům, kteří mají dostatek prostoru a dobře osvětlenou kuchyň. Doporučujeme tedy tmavou kuchyni do novostaveb, které jsou vybaveny velkými okny nebo prosklenými stěnami. Výhodou je, pokud je kuchyň propojená s obývacím pokojem. Do malých kuchyní vybírejte spíše jen černé doplňky – např. stropní svítidla, spotřebiče a nádobí.

Pusťte se do realizace kuchyně svých snů

Pokud si na černou kuchyni netroufáte, můžete zvolit šedou kuchyňskou linku. Nechte si poradit a obraťte se na nás. Vytvoříme vám kuchyň na míru – přesně dle vašich požadavků. U nás navíc nemusíte řešit stavební úpravy, zapojení vody ani elektřiny – o vše se postaráme, děláme kompletní rekonstrukce i kou­pelny na míru. Kontaktujte nás!

Kde realizujeme bíle kuchyně na míru

Černé kuchyně realizujeme v rámci Morav­skoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.Poptávkový formulář
Mám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.