Fotografie záhlaví

Černé kuchyňské linky

Černá kuchyňská linka

Chcete nadčasovou kuchyni? Zvolte kuchyňskou linku v černé barvě. Většina zákazníku volí spíše klasickou bílou kuchyni nebo dřevěnou linku. Přitom není třeba se černé barvy bát. Černá kuchyně dodá interiéru elegantnost. Pokud jste milovníkem nejnovějších trendů, černá kuchyňská linka je pro vás skvělým řešením.Černá barva v interiéru je znakem moderního a luxusního stylu. Navíc se černá barva se skvěle kombinuje.

Kombinujte

Všeho moc škodí a proto doporučujeme černou linku kombinovat s jinými barvami. Černou kuchyň můžete ladit s bílou, béžovou, olivovou či klasickou zelenou, případně s dřevem, či kamenem. K černé kuchyni se skvěle hodí mosazné či zlaté doplňky.

Lesklá nebo matná černá kuchyně?

Pokud dáte na trendy, tak zvolte černou kuchyni v matném provedení. Matný povrch kuchyňské linky vypadá lépe v kombinaci se dřevem a dalšími barvami. Snadno se na něj ale chytají nečistoty. Lesklý povrch je okázalejší a snadněji se udržuje.

Kam se hodí černá linka?

Jelikož černá barva opticky zmenšuje prostory, černou linku doporučujeme zákazníkům, kteří mají dostatek prostoru a dobře osvětlenou kuchyň. Doporučujeme tedy tmavou kuchyni do novostaveb, které jsou vybaveny velkými okny nebo prosklenými stěnami. Výhodou je, pokud je kuchyň propojená s obývacím pokojem. Do malých kuchyní vybírejte spíše jen černé doplňky – např. stropní svítidla, spotřebiče a nádobí.

Pusťte se do realizace kuchyně svých snů

Pokud si na černou kuchyni netroufáte, můžete zvolit šedou kuchyňskou linku. Nechte si poradit a obraťte se na nás. Vytvoříme vám kuchyň na míru – přesně dle vašich požadavků. U nás navíc nemusíte řešit stavební úpravy, zapojení vody ani elektřiny – o vše se postaráme, děláme kompletní rekonstrukce i kou­pelny na míru. Kontaktujte nás!

Kde realizujeme bíle kuchyně na míru

Černé kuchyně realizujeme v rámci Morav­skoslezského kraje – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.Poptávkový formulářMám zájem
o cenovou kalkulaci na:
 

Zvýrazněné položky jsou povinné.